ВІКНА TROCAL

АЛЮМІНЕВІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ ALUTECH В РІВНЕ

ВІКНА TROCAL

Вікна КВЕ

Формуємо ділерську мережу. Для ділерів діє гнучка система знижокв м.Рівне

Вікна КВЕ

Вікна Tepla

Система профілів Tepla розроблена компанією Winbau, провідним виробником віконних ситем

Вікна Tepla

Вікна в рівне

ЗАМІРИ ДОСТАВКА МОСКІТНІ СІТКИ ЖАЛЮЗІ РОЛЕТИ

Вікна в рівне

БАЛКОНИ В РІВНЕ

За СУПЕРЦІНОЮ виробника

БАЛКОНИ В РІВНЕ

Експлуатація, догляд, провітрювання металопластикових вікон

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Ви поставили собі нові якісні пластикові вікна. І щоб радість від нових вікон з часом не затьмарювалась, ми рекомендуємо Вам дотримуватися простих порад по догляду за вікнами.
Більш детальну інформацію можна отримати у постачальників вікон або представництві фірм-виробників профільних систем.

 

  • Суворо забороняються всі засоби, що містять розчинник, особливо рідини для видалення лаку нігтів і т.д.
  • Ущільнення (гумки): необхідно регулярно видаляти пил і інші опади з ущільнень.
  • Техобслуговування віконних приладів (фурнітури): один раз на рік змащуйте всі рухомі частини приладів маслом або мастилом, що не містить смолу або кислоту. Якщо ці частини погано рухаються, то це показує, що мастило потрібно вже раніше.
  • Вікна не закриваються: рух приладів може бути відрегульовано. Але цю регулювання повинен провести спеціаліст, тобто постачальник вікон. Тільки він знає, що саме треба зробити.
  • Не блокувати вікно: у жодному разі не вставляйте дерев'яний клин або т.п. в щілину між рамою і стулкою, щоб запобігати захлопування! Це може привести до пошкоджень.
  • Чистка скла: скло найкраще очищати чистою, теплою водою за допомогою хорошої шкіряного ганчірки. При необхідності до води можна додавати трошки засоби для миття посуду. Не слід застосовувати агресивні засоби або засоби, що містять розчинник.
  • Склопакети: склопакети складаються з двох або декількох стекол. Між стеклами знаходиться осушене повітря або спеціальний газ. По краях, склопакети закриваються спеціальним повітря-і вологонепроникним герметиком. Ізолююча здатність склопакетів грунтується тільки на низькій теплопровідності укладеного повітря. За певних погодних умовах, скла, а також рами та інші частини вікна, можуть пітніти. Причина в тому, що тепле повітря поглинає набагато більше вологи, ніж холодний. Коли тепле повітря стикається з холодною поверхнею, він охолоджується і надмірна волога осідає як конденсат. Це явище відбувається особливо часто в тих випадках, коли стикається висока вологість і низька температура. У залежності від призначення і використання приміщень, висока вологість буває у ванних кімнатах, кухнях і спальнях, а також у житлових приміщеннях, де знаходиться багато рослин. Конденсат утворюється більше всього на нижній частині склопакета, де піднімається з опалювальної батареї тепле повітря з-за виступаючих підвіконь не доходить до стекол. Щоб цього по можливості не сталося, слід правильно провітрювати приміщення.
  • Як правильно провітрювати: нові вікна герметичні. Постійної вентиляції через нещільність, як раніше, більше немає. Тому доведеться провітрювати частіше. Цим можна ще і регулювати вологість повітря в приміщенні. Не має значення, заселилися Ви в новобудовах або відремонтували стару будівлю. Кам'яні, штукатурні роботи, наклейка шпалер підвищують вологість приміщень. Коли Ви вмиваєтесь, купаєтеся, приймаєте душ, варіть, миєте посуд і т.д., виділяється волога, яка постійно збільшує відносну вологість повітря. Людина також виділяє вологу. Тому необхідно регулярно провітрювати приміщення. Крім того, щоб можна було уникнути появу грибка. У залежності від призначення і використання приміщень, їх слід провітрювати від 3-х до 4-х разів на день. Найкраще протягом, відкривши всі вікна на 1-5 хвилин, з огляду на зовнішню температуру. Провітрюйте тільки свіжим повітрям зовні. Вологість повітря повинен з приміщень вивітрюватися тільки назовні (ні в якому разі не в інші приміщення). Опалення та регулярне провітрювання приміщень є передумовою для підтримки оптимального мікроклімату приміщень. Запітніле вікно є ознакою того, що приміщення необхідно провітрити.
  • Ще одна порада: взимку можна легко контролювати тривалість провітрювання. Коли відкривається вікно, зовнішнє скло одразу запотіває. Як тільки цей конденсат зник, можна закривати вікно. За цей час повітря замінився, а стіни і меблі ще не охололи.

 

Hosting Ukraine